बलात्कार आरोपितलाई ६ वर्ष कैद

सप्तरी – १३ वर्षीया बालिकालाई अपहरण तथा शरीर बन्धक र बलात्कार प्रयास गरेको आरोपमा राजविराज नगरपालिका–१० बिरौलका १९ वर्षीय पंकजकुमार दासलाई अदालतले बिहीवार ६ वर्ष कैदको सजाय गरेको छ ।

सप्तरी जिल्ला अदालतका न्यायाधीश हरिशचन्द्र ढुंगानाको इजलासले आरोपितलाई ६ वर्ष कैद र २५ हजार रुपैयाँ जरिवानाको सजाय गर्नुका साथै पीडितलाई १५ हजार रुपैयाँ क्षतिपूर्ति दिलाउन अन्तिम फैसला गरेको श्रेस्तेदार दिलकुमार बर्देवाले जानकारी दिए ।


Advertisement

घर फर्किरहेकी बालिकालाई विक्रम संवत् २०७५ असार ३१ गते राति घर लगेर बलात्कार प्रयास गरेको भन्दै पीडितका बुबाले जिल्ला प्रहरी कार्यालय सप्तरीमा २०७५ असार ३२ गते अपहरण तथा शरीर बन्धक र जबर्जस्ती करणी उद्योगको उजुरी दर्ता गरेका थिए ।

गत साउन १ गते पक्राउ परेका आरोपित जिल्ला अदालतको आदेशमा गत साउन २९ गतेदेखि पुर्पक्षका लागि राजविराज कारागारमा थुनामा छन् । आरोपितले भने अपहरण तथा बलात्कार प्रयासको आरोप अस्वीकार गर्दै आएका छन् ।


Advertisement

कमेन्ट गर्नुहोस्