एसएमएल इसुजु ग्लोबल सिरिजका ट्रक तथा टिपरहरू सार्वजनिक

लक्ष्मी कमर्सियल भेहिकल प्रा.लि. (पहिले गोल्ड फिश इन्टरनेशनल प्रा.लि.) ले एकै छतमुनि सर्भिस सेन्टर र ग्लोवल सिरीजको ट्रक र टिपरको नयाँ विश्वव्यापी श्रृंखला बजारमा ल्याएको छ ।

लक्ष्मी कमरसियल भेहिकल प्रा.लि. लक्ष्मी ग्रुपको सहायक कम्पनी हो र अब नेपालको लागि SML ISUZU सवारी साधनहरूको अधिकृत वितरक हो । कम्पनीले नेपालभर ग्राहकहरूलाई उत्कृष्ट विक्री तथा सेवा प्रदान गर्दै आएको एक वर्ष भएको छ ।


Advertisement

कम्पनीले GFI Services को नाममा आज नैकाप गुर्जुधारा काठमाडौंस्थित SML ISUZU Flagship 3S Service Center सञ्चालनमा ल्याएको छ । उक्त सेवा केन्द्र १,००,००० वर्गफिट क्षेत्रमा बाँधिएको छ ।


Advertisement

उक्त सेवा केन्द्रमा विक्री सेवा, स्पेयर पार्ट्स, पि.डि.आइ. केन्द्र र स्टक यार्डको लागि छुट्टा छुट्टै शाखाहरू समावेश गरिएको छ । यस 3S Center मा गाडी मर्मतका लागि पछिल्लो आधुनिक उपकरणहरू पर्याप्त मात्रामा योग्य प्राविधिक तथा अनुभवी इञ्जिनियरहरूको व्यवस्थाले राम्रोसँग सुसज्जित छन । यस प्रकारको सेवाको साथसाथै कम्पनीेले प्रतिदिन १८ वटा भन्दा बढी सवारी साधनहरूको सेवा प्रदान गर्दछ ।

आज उक्त कार्यक्रममा कम्पनीले नेपाली बजारका लागि सबैभन्दा धेरै प्रतिक्षा गरिएको नयाँ ग्लोवल सेरिज ट्रक र टिप्पर पनि अनावरण गरेको छ । नयाँ शुरूवात ISUZU डिजाइनको Philosophy मा आधारित छ, जसको नाम ग्लोवल सेरिज रहेको छ ।

नयाँ ट्रक र टिप्पर यस्तो डिजाइनमा तयार परिएको छ, जुन आधुनिक अन्तर्राष्ट्रिय स्तरको प्रतिक हो । ISUZU को ग्लोवल अनुभव र जापनिज प्रविधिको मिश्रण गरिएको छ जुन नेपाली ग्राहकहरूको चाहना र आवश्यकता अनुरूप अपनाइएको छ ।

सबै नयाँ सर्वश्रेष्ठ श्रृंखला, इन्धन वर्गमा दक्षता, ड्राइभरको आराममा वृद्धि, राम्रो Drivility उच्च विश्वसनियता, अनुकुल मर्मत लागत र अधिकतम लोडिङ क्षमता प्रदान गर्दछ ।

लक्ष्मी कमर्सियल भेहिकल प्रा.लि . ले विभिन्न प्रकारको स्कुल बसहरू, व्यापारिक/निजी बसहरू, ट्रक र टिप्परहरू नेपालको सडकको लागि उपयुक्त र स्वीकार्य हुने मोडलहरू नेपाली बजारमा भित्राइसकेको छ  । यसमा S7 series Buses, Standard Buses, Executive LX Coaches, Eco Max-Buses, Samrat & Super series Truck & Tippers and Sartaj 4WD गाडीहरू समावेश छ ।

लक्ष्मी ग्रुप एक प्रतिष्ठित स्तरको उत्पादन र ट्रडिङ हाउस हो जसको नाममा विभिन्न कम्पनीहरू समावेश छन् । अटोमोबाइल क्षेत्रमा विशिष्ट पहिचान सृजना गर्ने क्रममा यसले धेरै वर्ष पहिले देखि अटोमोटिभ डिभिजन शुरू गर्‍यो । 

SML ISUZU Ps Japanese Multi-National Sumitomo Corporation / ISUZU Motors बीचको संयुक्त लगानीयुक्त कम्पनी हो ।

यसले ग्राहकहरूको आवश्यकता पुरा गर्ने उद्देश्यले ३३ वर्ष अघिदेखि हलुका र मध्यम व्यापारिक/निजी सवारीसाधनहरू उत्पादन वा उत्पादन प्रविधीमा मात्र केन्द्रित नभएर संगठन भित्र पनि नयाँ संस्कुती र मूल्य प्रणालीको निर्माण गर्दै आएको छ, जसको कारण कम्पनीलाई विश्वासका साथसाथै अघि बढ्न पनि मद्दत पुगेको छ ।

 

 

लोकान्तर संवाददाता
लोकान्तर संवाददाता

लेखकबाट थप...

कमेन्ट गर्नुहोस्