×
main election

X

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

१७७७९

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

५३८२

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

१३०२

स्वतन्त्र

स्वतन्त्र

स्वतन्त्र

स्वतन्त्र

स्वतन्त्र

स्वतन्त्र

स्वतन्त्र

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

नेपाली काँग्रेस

१५८४२

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

५०२७

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

२२३१

वडा नं १

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

तारा बहादुर बस्नेत

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

१२४१

राम दास धौजु

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

१३२

धिरज पुडासैनी

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

१३१

वडा नं २

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

तिलक बहादुर श्रेष्‍ठ

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

७५४

विजय बोम्जन

नेपाली काँग्रेस

६१७

नेत्र बहादुर श्रेष्ठ

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

१३७

यादव अधिकारी

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

१३६

वडा नं ३

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

दिनेश सुबेदी

नेपाली काँग्रेस

५९३

जगन्नाथ घिमिरे

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

३०२

विश्‍वास कार्की

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

१३७

यथार्थ सिंह क्षेत्री

स्वतन्त्र

१९

मनेजर सहनी

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

कृष्‍ण प्रसाद खनाल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

वडा नं ४

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

भागवत चौधरी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

५६३

विनोद सापकोट

नेपाली काँग्रेस

५०३

पूर्ण चन्द्र तिमल्सिना

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

१३७

राम प्रसाद पाठक

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

२१

अर्जुन ढकाल

स्वतन्त्र

विष्णु पौडेल

स्वतन्त्र

वडा नं ५

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

मोहित चौधरी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

३९२

वृजमोहन चौधरी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

२७२

पहलमान चौधरी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

१२२

महेन्द्र नारायण चौधरी

स्वतन्त्र

वडा नं ६

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

फजेआलम अँसारी

नेपाली काँग्रेस

३६७

मनोज कुमार दनुवार

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

२०६

वडा नं ७

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

राजु राज गिरी

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

१२९४

मुगले आजम मंसुर

नेपाली काँग्रेस

४६०

जागेश्‍वर गिरी

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

१३

जगरनाथ ठाकुर

स्वतन्त्र

जय प्रकाश यादव

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

अफताव आलम ठकुराई

स्वतन्त्र

राजकिशोर प्रसाद साह कलवार

स्वतन्त्र

जगत प्रसाद साह कलवार

स्वतन्त्र

वडा नं ८

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

रामबाबु राउत कुर्मी

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

६५३

बदरी सहनी गोढी

नेपाली काँग्रेस

४५५

गणेश प्रसाद जयसवार

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

१६

वडा नं ९

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

भुदेव प्रसाद चौधरी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

२६७

बिरेन्द्र प्रसाद चौधरी

नेपाली काँग्रेस

२२१

लश्र्‍मीकान्‍त प्‍यारेलाल चौधरी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

२१७

वडा नं १०

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

सरोज कुमार राउत

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

६२६

राम कुमार महतो

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

४३४

सुरज प्रसाद साह

स्वतन्त्र

वडा नं ११

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

विनोद प्रसाद यादव

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

६१२

बजरंगी प्रसाद साह

नेपाली काँग्रेस

१२६

हरदेव राउत विन

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

५०

उदय नारायण खाँ

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

१९

विनोद प्रसाद तेलि

राष्ट्रिय जनमोर्चा

वडा नं १२

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

लालबाबु प्रसाद चौधरी

नेपाली काँग्रेस

६६३

इश्‍वर कुमार ढकाल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

५७७

मुकेश प्रसाद चौधरी

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

२०

गणेश कोईराला

स्वतन्त्र

वडा नं १३

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

रजिन्‍द्र प्रसाद चौधरी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

३१२

राज कुमार खाँ थारु

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

७७

रामचन्‍द्र राय

नेपाली काँग्रेस

१७

वडा नं १४

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

भरत प्रसाद भण्डारी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

९२३

दिपक दाहाल

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

५९

जिवनाथ गौतम

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

५०

वडा नं १५

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

राज कुमार अर्याल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

७६८

राजु तिमल्‍सिना

नेपाली काँग्रेस

७०७

जोख बहादुर अधिकारी

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

४६

राम कुमार विष्ट

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

२३

जीवन कुमार भट्टराई

राष्ट्रिय जनमोर्चा

वडा नं १६

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

केदार नाथ बजगाई

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

१४५२

नमराज सञ्जेल

नेपाली काँग्रेस

९२३

कमल प्रसाद नेपाल

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

१३६

रमेश चन्‍द्र घिमिरे

स्वतन्त्र

वडा नं १७

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

नवराज बहादुर खड्का

नेपाली काँग्रेस

८८५

वडा नं १८

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

बसन्त कुमार खतिवडा

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

८३८

शिव प्रसाद ढुंगाना

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

१७३

ईश्‍वर प्रसाद चौधरी

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

२०

वडा नं १९

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

सुधन दास तत्मा

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

१०४८

महेन्द्र राउत

नेपाली काँग्रेस

१८१

सुरेश प्रसाद यादव

स्वतन्त्र

सुशिल प्रसाद चौधरी

स्वतन्त्र

सुरेन्द्र कुमार चौधरी

स्वतन्त्र

रामेश्‍वर प्रसाद यादव

स्वतन्त्र

ओहिद मिया अंसारी

स्वतन्त्र

शशि कुमार क्षेत्री

स्वतन्त्र

वडा नं २०

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

इनरदेव राउत अहिर

नेपाली काँग्रेस

४९०

प्रकाश चौधरी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

४७५

विसुन महरा चमार

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

२१७

प्रविन कुमार सिंह

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

१८९

नारायणदत्त शर्मा

राष्ट्रिय जनमोर्चा

१८

वडा नं २१

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

मुन्ने काजी मगर

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

३५६

कृष्ण वहादुर ठकुरी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

२९०

राज कुमार मानन्धर

नेपाली काँग्रेस

२४९

विकास साह कानु

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

१८१

गम्विर नेपाली

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

९४

सरिता प्रसाई

स्वतन्त्र

१६

वडा नं २२

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

दिपेन्‍द्र लामा (मुक्तान)

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

३०५

सुर्यबहादुर थिङ्ग

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

२७६

वीर बहादुर मोक्तान

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

२१९

प्रेमबहादुर लोप्चन तामाङ्ग

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

१००

प्रहलाद बहादुर ठकूरी

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

५६

वडा नं २३

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

असलम देवान

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

४८९

रहिमलुहा मंसुरी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

४६

ताहिर हुसेन मियाँ मँसुरी

नेपाली काँग्रेस

१७

सम्तुल्लाह मिया मंसुरी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

महम्द कादिर देवान

स्वतन्त्र

वडा नं २४

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

कलामुदिन मियाँ अंसारी

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

६३७

सेराजुल अंसारी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

३२२

इलियास मियाँ

स्वतन्त्र