×
main election

X

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

२०९०८

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

२०५३१

मौलिक जरोकिलो पार्टी

-
८४

स्वतन्त्र

६७

स्वतन्त्र

४१

उन्‍नत लोकतन्त्र पार्टी

४०

नेपाल मजदुर किसान पार्टी

३४

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (मार्क्सवादी लेनिनवादी)

२४

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

१०

सचेत नेपाली पार्टी

-

स्वतन्त्र

स्वतन्त्र

स्वतन्त्र

स्वतन्त्र

स्वतन्त्र

स्वतन्त्र

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (समाजवादी)

-
नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

नेपाली काँग्रेस

३३११४

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

२४३२८

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

५५९७

स्वतन्त्र

४६०

मौलिक जरोकिलो पार्टी

-
७९

जनजागरण पार्टी नेपाल

-
४२

स्वतन्त्र

३६

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (मार्क्सवादी लेनिनवादी)

२५

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

१४

वडा नं १

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

उत्तम प्रसाद पौडेल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

१३१०

सुजन शाही

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

२१२

नन्दरत्न स्थापित

स्वतन्त्र

वडा नं २

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

हरि बहादुर राउत

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

८७४

किशोर चन्द्र ढकाल

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

५५६

सुदिप राजवाहक

स्वतन्त्र

३०१

लक्ष्मी चौलागाई

जनजागरण पार्टी नेपाल

-

सरोज बन्जारा

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

रमेश बहादुर थिङ्ग

नेपाल मजदुर किसान पार्टी

वडा नं ३

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

राम कुमार पुडासैनी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

९४५

रुपेश बर्तौला

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

५९२

गणेश बर्तौला

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

९५

उद्धव प्रसाद अधिकारी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (मार्क्सवादी लेनिनवादी)

वडा नं ४

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

ध्रुव प्रसाद संजेल

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

५३३

हरि प्रसाद पौडेल

नेपाली काँग्रेस

३७१

वडा नं ५

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

हयग्रीव उपाध्याय आचार्य

नेपाली काँग्रेस

१३९०

विशाल राज महत

स्वतन्त्र

४०२

रामकृष्‍ण श्रेष्‍ठ

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

३२५

दिपेन्द्र श्रेष्ठ

नेपाल मजदुर किसान पार्टी

वडा नं ६

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

विश्‍वराज राई

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

११४८

केदार राई

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

७५७

राजु गुरुङ

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

२४९

शिव प्रसाद गौतम

स्वतन्त्र

वडा नं ७

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

राजन थापा

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

१३४९

मिन बहादुर लामिछाने

सचेत नेपाली पार्टी

-

वडा नं ८

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

बोल बहादुर कार्की

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

१९६८

जोति रोक्का

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

रोम बहादुर घताने

स्वतन्त्र

ध्यान बहादुर खत्री

सचेत नेपाली पार्टी

-

अर्जुन ढुंगाना

स्वतन्त्र

वडा नं ९

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

लक्ष्‍मण प्रसाद भण्डारी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

१३६९

कविन्‍द्र राज भट्टराई

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

२८८

विष्‍णु प्रसाद अधिकारी

स्वतन्त्र

रुक बहादुर मगर

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

वडा नं १०

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

रमेशध्‍वज कार्की

नेपाली काँग्रेस

६८४

सन्‍तोष न्‍यौपाने

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

३०८

राजकुमार थापा क्षेत्री

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

२४०

सोम बहादुर लामा

स्वतन्त्र

वडा नं ११

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

जुना दाहाल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

१५१४

मधु कुमार थापा मगर

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

१०७९

अक्कल बहादुर रोक्का क्षेत्री

स्वतन्त्र

६९३

राधाकृष्‍ण बजगाई

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

१७९

वडा नं १२

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

अर्जुन प्रसाद तिवारी

नेपाली काँग्रेस

१३४०

राजेश नगरकोटी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

१३२५

सरन सिं थिङ

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

१८३

वडा नं १३

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

आईमान सिं मुक्तान

नेपाली काँग्रेस

१२५६

वीर बहादुर गोले

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

८६४

कुमार सिं वज्‍यु

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

२२०

वडा नं १४

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

ज्ञानेन्‍द्र मुक्तान

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

११४५

जानुका दुवाडी

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

१३

दिपक खड्का

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

वडा नं १५

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

नवराज घलान

नेपाली काँग्रेस

१५१७

प्रेम बहादुर तितुङ

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

५९

हरी बहादुर रुम्बा

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

२८

वीर बहादुर थिङ

स्वतन्त्र

प्रेम बहादुर भोमजन

स्वतन्त्र

कृष्‍ण लाल स्‍याङतान

स्वतन्त्र

वडा नं १६

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

बसन्त प्रसाद लामिछाने

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

१०९०

बलराम थापा

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

४२

निरन्जन प्रसाद दहाल

स्वतन्त्र

वडा नं १७

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

लक्ष्‍मण बहादुर खुलाल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

११३६

चुडामणी रुपाखेती

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

८८०

हरि बहादुर राउत

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

१९६

कृष्‍ण देव भण्‍डारी

नेपाल विवेकशील पार्टी

-
३२

शम्भु कुमार श्रेष्ठ

स्वतन्त्र

तारा बहादुर बिष्‍ट

सचेत नेपाली पार्टी

-

वडा नं १८

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

रामबाबु बानिया

नेपाली काँग्रेस

१७२०

दामोदर बानीया

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

१४३

सुन्‍दर दाहाल

स्वतन्त्र

९२

मोहन थिङ

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

३७

युवराज खड्का

स्वतन्त्र

वडा नं १९

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

प्रकाश लामा थोकर

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

९६४

राम बहदुर गोले

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

७१

रमेस पौडेल

स्वतन्त्र

१३

रत्‍न बहादुर भ्लोन

स्वतन्त्र

राम कुमार थापा

नेपाली काँग्रेस