×
main election

X

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

२६३६८

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

५३२४

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

११४३

मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन

५८७

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (मार्क्सवादी लेनिनवादी)

१८७

नागरिक उन्मुक्ति पार्टी

१४९

स्वतन्त्र

८८

राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी

-
६०

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

५९

नेपाली कांग्रेस (बी.पी.)

-
५८

विवेकशील साझा पार्टी

४८

मौलिक जरोकिलो पार्टी

-
३९

स्वतन्त्र

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

नेपाली काँग्रेस

३०३५४

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

३५२१

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

११५८

मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन

५९२

स्वतन्त्र

७७

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (मार्क्सवादी लेनिनवादी)

५७

विवेकशील साझा पार्टी

४२

वडा नं १

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

मेघ वहादुर खड्का

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

४१४

रोम वहादुर ठकुरी

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

वडा नं २

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

विष्णु बहादुर घर्ति

नेपाली काँग्रेस

१६८३

खुम बहादुर भण्डारी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

२२

कृष्ण प्रसाद भुसाल

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

१८

भक्त बहादुर के.सी.

स्वतन्त्र

१५

वडा नं ३

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

माधब प्रसाद चौधरी

नेपाली काँग्रेस

१३०३

मदन बुढाथोकी

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

६४

धाम बहादुर पुन

मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन

रोम बहादुर क्षेत्री

स्वतन्त्र

राम प्रसाद चौधरी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

वडा नं ४

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

नारायण जि.एम

नेपाली काँग्रेस

१४३३

भिम बहादुर सार्की

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

३७७

गोवर्धन थापा

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

२१९

तिलक बहादुर घर्ती

मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन

३१

कमल पछाई

विवेकशील साझा पार्टी

वडा नं ५

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

विष्णुमणी दाहाल

नेपाली काँग्रेस

१४७२

जुद्ध वहादुर के.सी.

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

१४७

अमृते जैसी

स्वतन्त्र

७५

वडा नं ६

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

रेव बहादुर बुढाथोकी

नेपाली काँग्रेस

१४६१

जित बहादुर वली

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (मार्क्सवादी लेनिनवादी)

पृथ्वीराज डाँगी

स्वतन्त्र

वडा नं ७

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

टैया चौधरी

नेपाल परिवार दल

-
-

कर्ण बहादुर बुढाथोकी

नेपाली काँग्रेस

१४७०

तिलकराम आचार्य

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

१५९

जिउधन चौधरी

मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन

६६

राममया चौधरी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

१४

वडा नं ८

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

तिलक बहादुर महरा क्षेत्री

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

निम बहादुर खड्का

स्वतन्त्र

-

पिताम्बर वली

स्वतन्त्र

-

हिङ्‍कलाल चौधरी

नागरिक उन्मुक्ति पार्टी

-

धनीराम चौधरी

नेपाली काँग्रेस

जितेन्द्र शाह

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

वडा नं ९

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

चैतु कुमार चौधरी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

-

खिम बहादुर के.सी.

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

-

मोहन विक्रम बस्नेत

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

भूपेन्द्र वली

स्वतन्त्र

-

सन्तोष विश्वकर्मा

विवेकशील साझा पार्टी

-

शरद वि.क.

नेपाली काँग्रेस

मान बहादुर बि.सी.

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

वडा नं १०

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

दिपेन्द्र बस्नेत

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

डील्ली बहादुर वली

स्वतन्त्र

-

पूर्ण बहादुर घर्ती

मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन

-

दिपक पाण्डे

नेपाली काँग्रेस

सुदन के.सी.

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

वडा नं ११

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

मान बहादुर बि.सी.

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

प्रेम चौधरी

स्वतन्त्र

१९६

नुमाकान्त दाहाल

नेपाली काँग्रेस

कुल बहादुर लामीछाने

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

वडा नं १२

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

पूर्ण बहादुर वुढा मगर

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

-

पुष्पा वि.क.

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

-

विजय दाहाल

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

नर बहादुर बोहरा

स्वतन्त्र

-

टिङरु थारु

स्वतन्त्र

-

सुर्य प्रसाद पुन

मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन

-

द्रोण बहादुर बहकरी क्षेत्री

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

वडा नं १३

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

प्रेम बुढा

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

-

कुल वहादुर घर्ती मगर

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

विर बहादुर रोका

मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन

-

नर वहादुर घर्ती मगर

राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी

-
-

आईते वहादुर वि.क.

स्वतन्त्र

-

डुल्लुराम पोख्रेल

नेपाली काँग्रेस

केशव गिरी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

वडा नं १४

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

दिल कुमारी बुढामगर

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

-

त्रिभुवन थापा क्षेत्री

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

कुमार घर्ती मगर

मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन

-

पूर्णसिं बुढा

राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी

-
-

यमसरी देवी घर्ती मगर

स्वतन्त्र

-

भान सिं बुढा

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

वडा नं १५

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

अरुण पुन मगर

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

-

माधव प्रसाद पौडेल

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

मिना कुमारी वुढा

मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन

-

वालाराम कालाथोकी

स्वतन्त्र

-

रमेश कुमार पाण्डेय

नेपाली काँग्रेस

बिष्णु प्रसाद सुवेदी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

वडा नं १६

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

गजेन्द्र सिंह खड्का

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

-

जगत बहादुर श्रेष्ठ

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

जितन पुन

मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन

-

तारा बहादुर डि सी

नेपाली काँग्रेस

रविन डांगी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

वडा नं १७

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

पदम बहादुर के.सी.

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

-

विमललाल जैसी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

-

ओमकान्त रेग्मी

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

दीपक चौधरी

स्वतन्त्र

-

कान्त बहादुर घर्ति

मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन

-

विमला ज्ञवाली

नेश्नलिष्ट पिपल्स पार्टी

-
-

राम लौटन चौधरी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

वडा नं १८

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

विनोद कुमार पुन

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

-

दामोदर भुसाल

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

सत्य प्रकाश बुढा

मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन

-

मिनु प्रसाद सुवेदी

स्वतन्त्र

-

मधुसुदन अधिकारी

नेपाली काँग्रेस

भरतमणी अर्याल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

वडा नं १९

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

रेख बहादुर घर्ति मगर

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

-

महेश कुमार घर्ति मगर

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

मोहन घर्ति मगषर

मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन

-

मंगल बहादुर घर्ती मगर

स्वतन्त्र

-

ज्ञान बहादुर रायमाझी

नेपाली काँग्रेस

हर्क वहादुर घर्ती

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)