×
main election

X

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

२८०३१

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

३९०८

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

२८०

स्वतन्त्र

२४७

संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च

२२६

मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन

१६५

नागरिक उन्मुक्ति पार्टी

५८

स्वतन्त्र

४३

स्वतन्त्र

३४

खम्बुवान राष्ट्रिय मोर्चा नेपाल

-
२५

मौलिक जरोकिलो पार्टी

-
२१

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

२०

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी माओवादी समाजवादी

-
११

स्वतन्त्र

स्वतन्त्र

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

१८०३१

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

४७१९

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

३५१

संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च

२९१

मौलिक जरोकिलो पार्टी

-
४०

स्वतन्त्र

३५

वडा नं १

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

विजय कुमार राई

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

९३५

मोहन लाल चौधरी

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

१३९

वडा नं २

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

राजु बस्नेत

नेपाली काँग्रेस

२८०३

गुण राज सुवेदी

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

२५४

हर्क जुङ लिम्बु वनेम

संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च

४९

मिनाकला राई

खम्बुवान राष्ट्रिय मोर्चा नेपाल

-

वडा नं ३

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

तुलामोनी लिम्बु

स्वतन्त्र

८६१

बालकृष्ण विष्ट

नेपाली काँग्रेस

७३६

युगप्रिय निरौला

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

१०५

लाल बहादुर थापा

स्वतन्त्र

वडा नं ४

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

विक्रम वावु थापा

नेपाली काँग्रेस

२०४६

बुद्ध सिंह लिम्बु

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

६७३

शुभाष जंग लिम्बु

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

वडा नं ५

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

जीवन कुमार न्यौपाने

नेपाली काँग्रेस

२८१३

अम्बर बहादुर श्रेष्‍ठ

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

३५२

पदम लाल लिम्वु

संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च

१४२

सुरेश सुवेदी

स्वतन्त्र

३२

वडा नं ६

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

उमेश प्रसाद पौडेल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

१००१

अनिल सुब्बा

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

४४१

वडा नं ७

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

हेमा चौधरी

नेपाली काँग्रेस

९४७

बाबा बिष्‍ट

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

३९

भिनेश्‍वर खवास

स्वतन्त्र

वडा नं ८

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

अरुन चौधरी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

१२७७

लक्ष्मी बहादुर कटुवाल

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

२१९

सुरेन्द्र कुमार देवान

संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च

११

वडा नं ९

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

गोविन्द घिमीरे

नेपाली काँग्रेस

९८८

घनश्याम गुरुङ्ग

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

३२३

वडा नं १०

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

झमक प्रसाद पराजुली

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

९३७

देव बहादुर खत्री

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

१६७

खेमराज कोइराला

नेपाली काँग्रेस

३०

खगेन्द्र हाङ्ग लिम्बू

संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च

२५

खडानन्द दहाल

स्वतन्त्र

वडा नं ११

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

खडग नारायण चौधरी

नेपाली काँग्रेस

७६४

सत्य नारायण चौधरी

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

३२५

फडिन्‍द्र भट्टराई

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

१८३

जय नारायण विश्‍वास

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

वडा नं १२

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

हेमानन्द दाहाल

नेपाली काँग्रेस

५७६

हरी नारायण चौधरी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

२२

भोज बहादुर कार्की

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

वडा नं १३

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

शिव नारायण चौधरी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

१४२८

जीत बहादुर कटवाल

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

१६०

जुगत नारायण चौधरी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

११५

सुनरलाल चौधरी

स्वतन्त्र

१०

पृथ्वीलाल चौधरी

नेपाल लोकतान्त्रिक पार्टी

वडा नं १४

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

दुखीलाल चौधरी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

६३४

रमजान मिया

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

५७४

प्रेम चन्द्र रौतार

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

३०७

वडा नं १५

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

श्रवण कुमार चौधरी

नेपाली काँग्रेस

५०२

गोरखनाथ चौधरी

स्वतन्त्र

१९५

प्रमोद कुमार चौधरी

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

४७

वडा नं १६

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

दिप नारायण चौधरी

नेपाली काँग्रेस

१४३२

बालकृष्ण रेग्मी

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

७२

महेश कुमार चौधरी

स्वतन्त्र

वडा नं १७

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

भगवान लाल साहु सुडी

नेपाली काँग्रेस

१८८१

महेश कुमार श्रेष्ठ

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

१३५

हिरा लाल गिरी

स्वतन्त्र

वडा नं १८

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

राजदेव चौधरी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

७१६

राजु बस्नेत

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

१४६

उपेन्द्र कुमार चौधरी

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

८१

वडा नं १९

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

दु्र्गा प्रसाद पौडेल

नेपाली काँग्रेस

१७९२

जनक बहादुर पुरी

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

१०४

वडा नं २०

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

राज कुमार राई

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

१५५८

दीप वहादुर पुरी

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

३८५

दिल कुमार राई

मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन

८५

नवराज मैनाली

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

बलराम गुरुङ्ग

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

विमेश गिरी

स्वतन्त्र