कोरोना कोषलाई पूर्वराजा ज्ञानेन्द्रको दुई करोड सहयोग, ‘लकडाउन’ नै बाध्यात्मक अनिवार्यता'

File Photo

कोरोना भाइरस रोकथामका लागि पूर्वराजपरिवार आबद्ध हिमानी कोषले दुई करोड रुपैयाँ सहयोग उपलब्ध गराएको छ। 

पूर्वराजा ज्ञानेन्द्र शाहले मंगलबार सन्देश जारी गर्दै भनेका छन्, ‘दुस्ख(कष्ट र आपत(बिपदको यो घडीमा सबैका साथमा साथ दिदै हाम्रो तर्फबाट हिमानी कोषलाई  २ करोड दिइ नेपाल सरकारको ‘कोरोना भाइरस’ संक्रमण, रोकथाम, नियन्त्रण र उपचार कोष’ मा दाखिला गर्न बुझाएका छौँ। यस कार्यले पनि केही सहयोगी भूमिका रहने विश्वास लिएका छौँ।’


Advertisement

कोरोनाले देश र जनतामा भय र संत्रास पैदा गराएको उल्लेख गर्दै शाहले यो अवस्थाबाट मुक्त हुन ‘लकडाउन’ नै बाध्यात्मक अनिवार्यता रहेको बताएका छन्। ‘लकडाउनको पालनामा गैरजिम्मेवार हुने छुट कसैलाई पनि छैन भन्ने बुझ्नु पनि जरूरी छ,’ उनले भनेका छन्।

शाहले अगाडि भनेका छन्, ‘महामारीको यो संकटमा आफ्नो ज्यानको प्रवाह नगरी अहोरात्र सेवामा खट्ने चिकित्सक, नर्स र अन्य स्वास्थ्यकर्मी तथा नेपाली सेना ,नेपाल प्रहरी र शशस्त्र प्रहरी लगायत  सुरक्षाकर्मीका साथै जनतालाई समयमै सुसूचित गरेर  योगदान पुर्‍याउने सञ्चारकर्मी एवं पत्रकारहरूप्रति हामी आभारी छौँ।’
 


Advertisement

लोकान्तर संवाददाता
लोकान्तर संवाददाता

लेखकबाट थप...

कमेन्ट गर्नुहोस्