'हुन्डाई फेसटिभ डिलाइट २०७६' अफरको विजेताहरू सार्वजनिक

हुन्डाई गाडीको आधिकारिक वितरक लक्ष्मी इन्टरकन्टिनेन्टलले दशैं तिहारको उपलक्ष्यमा ल्याएको  'हुन्डाई फेसटिभ डिलाइट २०७६' अफर को विजेताहरुको  नाम घोषणा गरेको छ ।

सो अफर अनुरुप हरेक नँया हुन्डाई गाडीको खरिदमा ग्राहकहरुले आकर्षक नगद छुट र एक वर्षको लागि निःशुल्क बीमा साथै स्क्रयाच कार्ड मार्फत थप १ लाख सम्मको नगद छुट, लक्की ड्र मार्पmत १० भाग्यशाली जोडीलाई ४ रात ५ दिनको लागि दुबई भम्रण तथा बम्पर लक्की ड्रबाट २ विजेतालाई हुन्डाई स्यान्ट्रो र हुन्डाई भेन्यू जित्ने मौका थियो ।


Advertisement

'हुन्डाई फेसटिभ डिलाइट २०७६' अफरको विजेताको घोषणा हिमालय टिभीमा लाइभ लक्की ड्र मार्फत असार १५ गते सोमबार गरिएको थियो । सो कार्यक्रमको मुख्य अतिथि कनज्युमर आई नेपालकी अध्यक्ष बिमला खनाल रहेकी थिइन् ।

अफर अनुरुप, ४ रात ५ दिनको दुबई भ्रमणको १० जना भाग्यशाली जोडीहरुको छनोट मुख्य अतिथि बिमला खनालद्धारा लक्की ड्र  गरिएको थियो । बिजेताहरुमाभरत सिंह पौडेल (कुपन नं: ३९७), चन्द्र मणि पौडेल (कुपन नं : २७५),  श्रीजेश    घिमिरे (कुपन नं: ९९६), महेश्वर लाल सिंह (कुपन नं :९९९), कृष्ण प्रकाश पौडेल शर्मा    ९ कुपन नं :९४४), राजु शाह    ( कुपन नं :७६    ), दल बहादुर बि.क.( कुपन नं :७४४), विजय अग्रवाल/गणेश हार्डवेयर    ९ कुपन नं :७१६), एनआईसी एसिया बैंक लि./निर्भिक सापकोटा   (कुपन नं :११५८),  खातु ईन्टरनेशनल प्रा. लि.( कुपन नं :३५ )  रहेका छन् ।


Advertisement

त्यसैगरी अफरको पहिला बम्पर लक्की ड्र अन्तर्गत, कुपन नम्बर ३२९   का शालिकराम अधिकारीले हुन्डाई स्यान्ट्रो जिते ।

दोस्रो तथा अन्तिम बम्पर लक्की ड्र  अन्तर्गत, कुपन नम्बर १२७२ का नागेश्वर प्रसाद शाहले हुन्डाई  भेन्यू जीते । 

लोकान्तर संवाददाता
लोकान्तर संवाददाता

लेखकबाट थप...

कमेन्ट गर्नुहोस्