×

Dabur
MG

सहमतिउन्मुख छलफल

प्रधानमन्त्री–जसपा नेता भेटवार्ता : दुई/तीन दिनभित्रै मुद्दा फिर्ता लिने प्रतिबद्धता !

बैशाख ७, २०७८

NTC
Marvel
IME BANK INNEWS
Premier Steels

प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले मधेश आन्दोलनका क्रममा लागेका मुद्दाहरू दुई/तीन दिनभित्रै फिर्ता लिने प्रतिबद्धता जनाएको जसपाका वरिष्ठ नेता राजेन्द्र महतोले बताएका छन् ।

yONNEX
Sagarmatha Cement

मंगलवार प्रधानमन्त्री निवास बालुवाटारमा प्रधानमन्त्रीसहित सरकारी कार्यदल तथा जसपाका अध्यक्ष महन्थ ठाकुर, वरिष्ठ नेता राजेन्द्र महतो, कार्यदल सदस्यहरू लक्ष्मणलाल कर्ण र सर्वेन्द्रनाथ शुक्लबीच लामो छलफल भएको थियो ।


Advertisment
RMC TANSEN
Mahindra Agni Group
shivam ISLAND

छलफलमा सहभागी जसपाका वरिष्ठ नेता महतोका अनुसार २०८ जना प्रतिवादी रहेका २४ थान मुद्दा अबको दुईदेखि तीन दिनभित्र मन्त्रिपरिषद्को बैठकबाट फिर्ता लिने भनेर प्रधानमन्त्री ओलीले प्रतिबद्धता जनाएका थिए ।


Advertisment
Kumari
Saurya island
Pardeshi

'केही मुद्दा फिर्ता लिनका लागि कागजात अपुग भएकाले हिजोको मन्त्रिपरिषद्को बैठकबाट निर्णय हुन सकेन,' महतोले लोकान्तरसँग भने, '२४ थान मुद्दाका फाइलमध्ये १० थान फाइलको कागजात दुरुस्त छ, बाँकी १४ थानमा अपुग भएका कागजात पूरा गर्न गृह मन्त्रालयमार्फत गृहकार्य भइरहेको छ ।'

Vianet communication
Laxmi Bank

यसअघि पटक-पटक भएको भेटवार्तामा समेत आफूले प्रतिबद्धता जनाइसकेका कारण मुद्दा फिर्ताको काममा आशंका नगर्न प्रधानमन्त्री ओलीले विश्वास दिलाएको उनले बताए ।

त्यसबाहेक अन्य राजनीतिक मुद्दा, समसामयिक मुद्दासहित जसपाले राख्दै आएका विषयमा पनि प्रधानमन्त्री ओलीसँग गम्भीर छलफल भएको उनले जानकारी दिए ।

मुद्दा फिर्ता लिनका लागि बनेको नयाँ कार्यविधिअनुसार फ्याक्ट शिट भर्दा केही व्यक्तिको शनाखत हुन बाँकी थियो भने केही मुद्दाका अभियुक्तको नाम छुट्न गएको थियो ।

ती सबै कागजात पूरा गर्ने काम गृह मन्त्रालय र जसपाका कार्यदलबीचको छलफलमा भइरहेको हुनाले दुईदेखि तीन दिनभित्र सबै मुद्दा फिर्ता हुने महतोले बताए ।

hAMROPATRO BELOW NEWS
MAW JCB
NLIC
TATA Below
असोज ६, २०८०

नेपाल क्रिकेट सङ्घ (क्यान)का नवनिर्वाचित अध्यक्ष चतुरबहादुर चन्दले नेपाली क्रिकेट टोलीलाई भारत र पाकिस्तानको उचाइमा पुर्‍याउने चुनौती रहेको बताएका छन् । क्यानको निर्वाचनबाट दोस्रो कार्यकालका लागि सर्वसम्मत अ...

असोज ६, २०८०

राष्ट्रपति रामचन्द्र पौडेलले तनहुँको भानु नगरपालिका–१३ स्थित भयरथान मन्दिरको दर्शन गरेका छन् । उनले आज आफ्नो गृहजिल्लामा रहेको उक्त मन्दिरको दर्शन गरेका हुन् ।   मिर्लुङकोटको पश्चिमतर्फको खोचमा अवस्थित...

असोज ६, २०८०

नेपाली कांग्रेसका महामन्त्री गगन थापाले नेपाल क्रिकेट संघ (क्यान)का केन्द्रीय अध्यक्षमा निर्वाचित चतुरबहादुर चन्द, उपाध्यक्षमा रोशनकुमार सिंह र सचिवमा निर्वाचित हुने पारस खड्कालगायत सबैलाई बधाई दिएका छन् । शनिव...

असोज ६, २०८०

प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहाल ‘प्रचण्ड’ र चिनियाँ राष्ट्रपति सी चिनफिङबीच औपचारिक भेट भएको छ । चीनको औपचारिक भ्रमणका लागि आज चीन पुगेका प्रचण्डले चिनियाँ समय अनुसार साँझ ५ बजेपछि सी चिनफिङस...

असोज ६, २०८०

नेपाली क्रिकेट संघ (क्यान)को सचिवमा नेपाली क्रिकेट टोलीका पूर्वकप्तान पारस खड्का विजयी भएका छन् ।  प्रशान्तविक्रम मल्ललाई पराजित गर्दै पारस सचिवमा विजयी भएका हुन् । प्रशान्तविक्रम मल्ललाई मतले पराजित गर्द...

असोज ६, २०८०

नेकपा एमालेका अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीले संविधान जारी भएपछि भारतले लगाएको नाकाबन्दी सम्झिँदै देशलाई आत्मनिर्भर बनाउने अभियान छाड्न नहुने बताएका छन् । ओलीले भारतीय नाकाबन्दीको ८ वर्ष पुगेको दिन शनिबार तत्कालीन ना...

पत्रकारको डायरी : संविधान जारी हुने पूर्वसन्ध्यामा देखिएको मधेशको दृश्य

पत्रकारको डायरी : संविधान जारी हुने पूर्वसन्ध्यामा देखिएको मधेशको दृश्य

असोज ३, २०८०

तराई/मधेशमा भएको आन्दोलनका क्रममा सञ्चारकर्मी र सञ्चारमाध्यमले भोग्नुपरेका समस्या अध्ययन एवं प्रेस तथा अभिव्यक्ति स्वतन्त्रताको सहज अभ्यासका लागि वातावरण निर्माणमा आवश्यक पहलका गर्न नेपाल पत्रकार महासंघको ‘मिडिय...

संशोधन आवश्यक भएका केही संवैधानिक प्रावधान

संशोधन आवश्यक भएका केही संवैधानिक प्रावधान

असोज ३, २०८०

नेपाली जनताका तर्फबाट उनीहरूका प्रतिनिधिले बनाएको संविधान कार्यान्वयनको सात वर्ष पूरा भई आठौं वर्षमा प्रवेश गरेको छ । यो ६५ वर्ष अघिदेखि सार्वभौम जनताका तर्फबाट संविधान बनाउने नेपाली साझा इच्छाको अभिव्यक्ति हो ...

सरी बाबा ! मैले तपाईंको मुख हेर्न सकिनँ

सरी बाबा ! मैले तपाईंको मुख हेर्न सकिनँ

भदौ २८, २०८०

मेरो पूर्वीय संस्कृतिको मलाई विछट्टै माया छ । मैले समाजको विरासतमा प्राप्त गरेका केही संस्कार र परम्पराहरूले मलाई जीवनको मूल्य बोध गराएका छन् । एकै भान्छामा तीन पिँढी रहने मेरो संस्कारको आनन्द शायद आधु...

x