चर्चामा आउन विप्लव समूहले बम विस्फोट गरायो : प्रवक्ता बास्कोटा

सरकारका प्रवक्ता सञ्चार तथा सूचना प्रविधिमन्त्री गोकुल बास्कोटाले विप्लव समूहले चर्चामा आउन सानातिना बम विस्फोट गर्ने गरेको आरोप लगाएका छन् ।

बिहीवार मन्त्रिपरिषद् बैठकका निर्णय सार्वजनिक गर्न मन्त्रालयमा आयोजित पत्रकार सम्मेलनमा बोल्दै बास्कोटाले सार्वजनिक चासो प्रकट भएका बेला अदृश्य ‘एक्सन’ गरेर जिम्मेवारी लिने हो भने शक्तिशाली भइन्छ कि भन्ने सोच विप्लव समूहमा रहेको बताए । 


Advertisement

‘चर्चामा आउन बम विस्फोट गरेका हुन्,’ उनले भने, ‘सार्वजनिक चासो प्रकट भइरहेको बेलामा अदृश्य एक्सन गरियो र जिम्मा लिइयो भने शक्तिशाली भइन्छ भन्ने सोच देखियो ।’

उनले विप्लव समूहले आतंकवादी क्रियाकलाप गरिरहेको पुष्टि भएको बताए । ‘आतंकवादी क्रियाकलाप भनेर सरकारले पहिल्यै भनिसकेको थियो, त्यो पुष्टि भयो,’ बास्कोटाले भने, ‘उनीहरूले केही कब्जा गरेको भन्ने भ्रम हो ।’


Advertisement

बास्कोटाले सरकारले नै छानबिन गरिरहेको विषयलाई लिएर ठाउँठाउँमा गएर झण्डा गाडेर केही नहुने बताए । ‘ठाउँठाउँमा गएर झण्डा गाडेर केही हुँदैन । सरकार आफैं छानबिन गर्दैछ भने त्यसले के लाभ दिन्छ र ?’ बास्कोटाले प्रश्न गरे ।

लोकान्तर संवाददाता
लोकान्तर संवाददाता

लेखकबाट थप...

कमेन्ट गर्नुहोस्