टड फिलिप्सको नयाँ फिल्म जोकर देखाउँदा हिंसा फैलिन सक्ने चेतावनी

काठमाडौं – अर्को शुक्रवार सार्वजनिक हुन लागेको हलिउड फिल्म जोकर हलमा देखाउँदा हिंसा भड्किन सक्ने भनी अमेरिकी सुरक्षा निकाय एफबीआईसँग काम गर्ने टेक्सास जोइन्ट क्राइम इन्फर्मेसन सेन्टरले फिल्म देखाइँदा गोलीकाण्ड हुन सक्ने आशंका गरेको छ । 

फिल्ममा एक्लोपनले सताइएको व्यक्तिले बन्दूकमार्फत हिंसा गरेको देखाइएको छ र उसप्रति सहानुभूतिपूर्ण दृष्टिकोण अपनाइएको छ । 


Advertisement

सन् २०१२ मा द डार्क नाइट फिल्म प्रदर्शनका क्रममा कोलोराडोको अरोराको एक हलमा बन्दूकधारीले भीडमा गोली चलाएका थिए जसमा १२ जनाको ज्यान गएको थियो । घटनामा मारिएका मानिसका परिवारले वार्नर ब्रदर्शलाई खुलापत्र लेखेर बन्दूकजन्य हिंसा फैलाउनेहरूविरुद्ध कारवाही चलाउन अपील गरेका छन् । 

जोकरको स्क्रीनिङमा सम्भावित गोलीकाण्डका विषयमा गोप्य बुलेटिनमार्फत चेतावनी आएको थियो । 


Advertisement

एजेन्सी

लोकान्तर संवाददाता
लोकान्तर संवाददाता

लेखकबाट थप...

कमेन्ट गर्नुहोस्