रेलमार्ग देशको गेमचेन्जर र सरकारको ड्रीम प्रोजेक्ट : ओली

प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले पूर्वपश्चिम रेलमार्ग र केरुङ काठमाडौं लुम्बिनी रेलमार्ग सरकारको ड्रीम प्रोजेक्ट भएको बताएका छन् ।

आगामी ३ वर्षमा रेलमार्ग निर्माणको काम शुरू हुने उनले बताए । 


Advertisement

शनिवार प्रतिनिधिसभा बैठकमा सार्वजनिक महत्त्वको विषयमा वक्तव्य दिँदै ओलीले रेलमार्ग नेपालको गेमचेन्जर परियोजना रहेको बताए ।

‘आगामी ३ वर्षमा रेलमार्गको काम शुरू हुन्छ, यो गेमचेन्जर परियोजना पर्छ । केरुङ काठमाडौं, लुम्बिनी र पूर्वपश्चिम रेलमार्ग सरकारको ड्रीम प्रोजेक्ट हो,’ ओलीले भने, ‘काँकडभिट्टा–इनरुवा रेलमार्गको काम यसै आर्थिक वर्षमा शुरू हुन्छ । उत्तरतर्फको रेलमार्ग निर्माणका लागि टोखा छहरे सुरुङ मार्गले मद्दत गर्छ ।’ 


Advertisement

निजगढ विमानस्थल सरकारको प्राथमिकताको परियोजना रहेको बताए । ‘कतिपयले यो सरकारले के नयाँ काम गर्‍यो, पूरानै कामको निरन्तरता र लिपापोती हो, अविच्छिन्न उत्तराधिकारी भएकाले पुराना कामलाई निरन्तता दिने पनि हो,’ ओलीले भने ।

लोकान्तर संवाददाता
लोकान्तर संवाददाता

लेखकबाट थप...

कमेन्ट गर्नुहोस्