एनसेलले ल्यायो टिकटक र फेसबूकका आकर्षक थप ननस्टप प्याक

एनसेलका ग्राहकले अब थप विकल्पहरूका साथ लोकप्रिय सामाजिक सञ्जाल टिकटक र फेसबूकको ननस्टप मज्जा लिन सक्ने भएका छन् । एनसेल आजियाटा लिमिटेड (पहिले एनसेल प्राइभेट लिमिटेड) ले आफ्ना ग्राहककालागि ननस्टप अफरहरूअन्तर्गत थप विकल्प प्रदान गर्दै टिकटक र फेसबूक प्याकमा एकदिन र ३० दिनको आकर्षक योजना ल्याएको छ । 

‘प्लस’ थिम अन्तर्गत फोरजी ग्राहकलाई ध्यानमा राखी ल्याइएका यी नयाँ प्याकहरू बुधबार (असोज ७) देखि संचालनमा आएका छन् । ‘प्लस’ थिमले नवीन र विशेष सेवाहरूको साथ ग्राहकलाई हरेक पल जहाँ भए पनि सेवामा पहुँच सुनिश्चित गराउने उद्देश्य लिएको एनसेलले जनाएको छ ।


Advertisement

ग्राहकले आफ्नो आवश्यकताअनुसार एक दिन वा ३० दिनको समयसिमा रहेका यी प्याकहरू सजिलै सुचारु गरी सुलभ दरमा यी सामाजिक सञ्जालहरूको प्रयोगबाट मजा लिन सक्छन् । ग्राहकले मात्र रु २५ (कर सहित रु ३१.९२) मा एक दिनको टिकटक वा फेसबूक प्याक सुचारु गर्न सक्छन् ।

त्यस्तै ग्राहकले मात्र रु ३६० (कर सहित ४५९.६८) मा ३० दिनको समयावधि रहेको टिकटक वा फेसबूक प्याक लिई आफुले लिएको प्याकको समयसिमा बाँकी रहेसम्म ननस्टप रुपमा यसको फाइदा लिन सक्छन् । यति मात्र नभई, यो ३० दिनको प्याक लिने ग्राहकले अन्य प्रयोजनका लागि इन्टरनेट चलाउन थप ६ जीबी डेटा बोनस स्वरुप प्राप्त गर्दछन् । 


Advertisement

एनसेलको फोरजी सेवा लिएका ग्राहकले एस्ट्रिक्स १७१२३ एस्ट्रिक्स​१ ह्यास डायल गरी यी नयाँ प्याकहरू प्राप्त निर्देशन अनुसार ननस्टप अफरको विकल्पहरूबाट सजिलैसँग छानेर सुचारु गर्न सक्छन् । ग्राहकले एनसेल एप तथा डिजिटल वालेट सेवा प्रदायकहरू जस्तै खल्ती, युनिपे, ईसेवा वा प्रभुपे मार्फत आफुलाई मनपर्ने प्याक सुचारु गर्न सक्छन् । 

ननस्टप अफर अन्तर्गत लोकप्रिय एपमा आधारित भई ल्याइएका यी नयाँ आकर्षक प्याकहरूले फोरजी ग्राहकहरूलाई सुलभ दरमा उनीहरूको प्राथमिकतामा रहेका सामाजिक सञ्जालमा ननस्टप पहुँच प्रदान गर्ने भएकाले ग्राहककालागि यसले ठूलो महत्व राख्ने विश्वास एनसेलले लिएको छ ।

ननस्टप अफरहरू अन्तर्गत एनसेलले सात दिनको समयसिमा रहेको ननस्टप टिकटक, फेसबूक वा युट्युब प्याक मात्र रु १०० (कर सहित रु  १२७.६९) मा र युट्युब र फेसबूकको कम्बो प्याक रु १५० (कर सहित रु १९१.५४) मा प्रदान गर्दै आएको छ । यसै योजनामा ग्राहकले सात दिनको प्याकमा ४ जीबी र ३० दिनको प्याकमा ६ जीबी थप डेटा इन्टरनेटमा अन्य प्रयोजनका लागि प्रयोग गर्न बोनसको रुपमा पाउदै आएका छन् । 

साथै सात दिन वा ३० दिनको ननस्टप प्याक खरिद गर्ने ग्राहकका लागि विषेश थप योजना पनि रहेको छ । यी प्याक सुचारु गर्ने ग्राहकले हरेक दिन ५०० एमबीको दरले ७ दिन सम्म मात्र रु २० (कर सहित मात्र २५.५४) मा ३५०० एमबी  थप फोरजी डेटा लिन सक्छन् । उक्त डेटा ग्राहकले टिकटक, फेसबूक वा युट्युब चलाउनको लागि प्रयोग गर्न सक्छन् । 

आफ्नो नयाँ थिम ‘प्लस’ अन्तर्गत नै रही एनसेलले वायरफ्री प्लस वाइफाइ, आफ्ना फोरजी ग्राहकका लागि आकर्षक ननस्टप युट्युब प्लसका साथै एण्डलेस कुराकानी प्लस, नयाँ सजिलो सिम र अल्ट्रा वाइफाइ सिम प्लस योजनाहरू ल्याइसकेको छ र ग्राहकका लागि अझै धेरै सेवाहरू ल्याउँदै जाने एनसेलले जनाएको छ ।

हेर्नुहोस्, प्याक र शुल्कहरू :


 

लोकान्तर संवाददाता
लोकान्तर संवाददाता

लेखकबाट थप...

कमेन्ट गर्नुहोस्